STROJNÍ VYBAVENÍ

V naší společnosti využíváme k práci nejmodernějších technologií, ale také osvědčené klasiky. Každý stroj je skvělý, dokud je funkční. To co u nejnovějších mašin dohání software to u zasloužilých strojů vyvažuje jejich „nezničitelnost“ a 100% spolehlivost. Lidé od fochu vědí své a jen blázen by se zbavoval těchto krasavců ve zralém věku. Ostatně, to nejcennější zde stejně neuvidíte. A tím je skvělá parta výborných zámečníků, bez kterých by nám byly stroje k ničemu.

FRÉZOVÁNÍ

SOUSTRUŽENÍ

OBRÁŽENÍ

BROUŠENÍ NA KULATO (HROTOVÉ a BEZHROTÉ)

BROUŠENÍ NA PLOCHO

VRTÁNÍ

SVAŘOVÁNÍ

MMA – Manual Metal Arc (111)
Klasická metoda obloukového svařování kovovou elektrodou je díky snadnosti, operativnosti a možností svařování ve všech polohách výrobku důležitou technologií, kterou ovládáme velmi dobře.
MIG/MAG – Metal Inert Gas (131) / Metal Active Gas (135)
Nejběžnější metoda svařování v ochranné atmosféře přídavným materiálem z drátu navinutého na cívce.
TIG – Tungsten Inert Gas (141)
Velmi precizní metoda svařování v argonové ochranné atmosféře kde je oblouk vytvářen mezi wolframovou netavící se elektrodou a materiálem. Přídavným materiálem jsou kovové tičinky, které umožňují velmi kvalitní svár vysocelegovanými materiály. Svár má vinikající pohledovou kvalitu.
TIG DC – Tungsten Inert Gas (141 DC)
Svařování stejnosměrným proudem umožňuje spojovat ocelové materiály s vysokým obsahem legujících prvků, oceli s obsahem mědi, niklu, titanu.
TIG AC – Tungsten Inert Gas (141 AC)
Svařování střídavým proudem používaná pro svařování hliníkových a hořčíkových slitin. Právě střídavý proud umožňuje „rozbití“ silných vrstev oxidů bránících vytvoření pevnostně a pohledově kvalitního sváru u ostatních metod svařování.
SAW – Submerged Arc Welding (12)
Svařování spři použití tavidel umožňuje vytvoření velmi kvalitního sváru zejména u velkých ploch a délkách.